سمعک در جنوب تهران

در کلینیک شنوایی سنجی کودکان و سمعک پیروزی تمامی آزمون های شنوایی و تعادل برای سنین نوزاد تا بزرگسال قابل انجام می باشد و در صورت نیاز به درمان دارویی یا جراحی توسط پزشک متخصص گوش و حلق و بینی بیماری ویزیت می شود و برای آن دسته از بیماران که نیاز به سمعک داشته باشند تجویز سمعک با بهترین برندهای روز دنیا انجام می شود. سمعک پیروزی در شرق تهران نیز تمامی خدمات سمعک و شنوایی را به بیماران عزیز ارائه می کند. سمعک در شرق تهران در منطقه چهارصد دستگاه خیابان پیروزی قرار دارد. 

خدمات دوره ای رایگان برای بیمارانی که از سمعک استفاده می کنند شامل تست شنوایی و تنظیم سمعک و سرویس های دوره ای سمعک تا یک سال برای بیماران انجام می شود. تمامی سمعک ها دارای گارانتی معتبر از یک تا سه سال می باشند. شنوایی سنجی در جنوب تهران و سمعک در جنوب تهران آماده ارائه تمامی خدمات شنوایی سنجی می باشد.


سمعک در جنوب تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

- ارزیابی تخصصی شنوایی در نوزادان، اطفال و بزرگسالان
- انجام آزمون های الکتروفیزیولوژیک شاملABR ،AABR ،ECOG ،VEMP
- انجام غربالگری شنوایی در نوزادان به روش OAE
- مشاوره رایگان سمعک
- تجویز انواع سمعک های دیجیتال هوشمند و وایرلس در مدل های مختلف پشت گوشی داخل گوشی و نامرئی
- فروش انواع باطری سمعک
- تعمیرات سمعک
- ساخت انواع قالب های ضد صوت و ضد آب
- ساخت انواع قالب سمعک


- انجام آزمایش تمپانومتری

این تست برای نوزادان، اطفال و بزرگسالان قابل انجام می باشد. این تست برای تشخیص عفونت یا وجود ترشح در گوش میانی و یا وجود پارگی در پرده گوش انجام می شود. در کلینیک شنوایی سنجی در جنوب تهران پیروزی این تست با جدیدترین دستگاه قابل انجام می باشد.

 

انجام آزمایشات شنوایی


- انجام آزمایش ادیومتری

این تست جهت بررسی میزان شنوایی می باشد که اصطلاحاً توسط بیماران نوار گوش نامیده می شود. در این آزمایش با به کارگیری دستگاه ادیومتر میزان شنوایی بیمار اندازه گیری می شود.
برای انجام این تست لازم است حتماً بیمار در اتاق اکوستیک یا ضد صوت قرار گیرد و کاملاً در شرایط آکوستیک آزمایش انجام شود. در بیمارانی که نیاز به تجویز سمعک داشته باشند این تست مهم ترین آزمایش می باشد چرا که لازم است میزان دقیق کم شنوایی بیمار مشخص شود تا بتوان سمعک مناسب برای بیمار تجویز کرد.

 

تست های شنوایی بزرگسالان در سمعک پیروزی


- انجام غربالگری شنوایی oae برای نوزادان

این تست آزمایشی سریع و مهم جهت غربالگری شنوایی نوزادان در بدو تولد و همچنین تا ۳ ماهگی می باشد. برای انجام این تست نیاز به دستگاه تست OAE وجود دارد که در کلینیک سمعک در جنوب تهران پیروزی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه قابل انجام می باشد. 

 

انجام آزمایشات غربالگری برای نوزادان


- آزمایش AABR در جنوب تهران

این آزمایش نیز مانند آزمایش بالا یک آزمون غربالگری جهت شنوایی نوزادان و اطفال می باشد.که در مدت زمان کوتاهی با استفاده از دستگاه الکتروفیزیولوژیک ABR قابل انجام است. این تست نیز از بدو تولد تا ۳ ماهگی در نوزادان جهت غربالگری شنوایی انجام می شود.

 

تست AABR


- آزمایش شنوایی ABR

این آزمایش یک آزمون الکتروفیزیولوژیک شنوایی می باشد که در نوزادان تا بزرگسالان انجام می شود. در نوزادانی که در آزمون های غربالگری مثل OAE ،AABR جواب منفی داشته باشند و یا اصطلاحاً جواب نداشته باشند حتماً لازم است که تحت آزمایش کامل ABR قرار گیرند تا میزان دقیق کم شنوایی در آنها مشخص شود و اقدامات درمانی یا توانبخشی لازم انجام گیرد. تست ABR لازم است کودک حتماً در شرایط خواب قرار گیرد تا بتوان تست را انجام داد بنابراین جهت انجام تست حتماً بایستی با کلینیک شنوایی هماهنگی لازم را داشته باشیم. آزمایشات و غربالگری های شنوایی نوزادان و کودکان در کلینیک شنوایی سنجی در جنوب تهران قابل انجام است و نیاز نیست بیمارانی که در منطقه جنوب تهران هستند به سایر نقاط تهران مراجعه نمایند. 

 

دریافت مشاوره

 

 

سمعک پیروزی-تست ABR


- آزمایش الکتروکوکلئوگرافی ECOG

این یک تست الکتروفیزیولوژیک تخصصی جهت بیمارانی است که دچار سرگیجه می باشند. بیمارانی که مشکل سرگیجه همراه با کم شنوایی یا بدون کم شنوایی داشته باشند لازم است جهت بررسی بیماری مینیر یا هیدروپس اندولنف ، این تست برای آنها انجام شود. در واقع این تست آزمون تشخیصی جهت اثبات یا رد بیماری منیر می باشد.

 

تست الکتروکوکلئوگرافی


- آزمایشVEMP چیست

این تست نیز مشابه تست الکتروکوکلئوگرافی یک تست الکتروفیزیولوژیک جهت بیماران مبتلا به سرگیجه می باشد .در این آزمون نیز که مکمل آزمون ECOG می باشد می توان وجود یا عدم وجود بیماری مینیر را اثبات کرد.

 

قالب گیری انواع سمعک در سمعک پیروزی

 

شنوایی سنجی در شرق تهران


قالب گیری و ساخت انواع قالب متناسب با آناتومی گوش

در کلینیک سمعک در جنوب تهران پیروزی انواع قالب های ضد آب جهت بیمارانی که دچار پارگی پرده گوش و عفونت های گوش می باشند ساخته می شود. این قالبها از جنس مواد نرم یا سیلیکونی می باشد که هیچ گونه حساسیتی در گوش بیمار ایجاد نمی کند و مانع از ورود آب به گوش بیمار هنگام استحمام می شود. این قالب ها در رنگ های مختلف برای بیماران قابل سفارش هستند.

 

قالب گیری و ساخت انواع قالب در سمعک پیروزی


در کلینیک پیروزی جهت بیماران که از سمعک استفاده می کنند انواع قالب های سمعک در جنس های نرم و سخت ساخته می شود. بیمارانی که از قالبهای نرم استفاده می کنند لازم است قالب سمعک خود را هر دو سال یکبار تعویض نمایند چون که قالب دچار فساد و پارگی می شود.
در کلینیک سمعک در جنوب تهران پیروزی تعمیرات قالب سمعک نیز که بیشتر شامل پارگی تیوب یا لوله قالب می باشد انجام شده و تعویض می شود.

 

ساخت انواع سمعک

 

انواع سمعک

 

فروش انواع سمعک


فروش انواع باطری سمعک

در کلینیک شنوایی سنجی در جنوب تهران پیروزی انواع باطری سمعک در شماره های ۱۰،۱۳، ۳۱۲ و ۶۷۵ از بهترین برندهای موجود عرضه می شود. استفاده از باتری مناسب جهت افزایش طول عمر سمعک و خراب نشدن آن ضروری می باشد. بنابراین به بیماران توصیه می شود حتماً باتری را از مراکز معتبر شنوایی سنجی و سمعک تهیه فرمایند.
بهترین باتری های موجود در حال حاضر باطری ریوواک، زیمنس، دوراسل پاوروان و اس پاور می باشند که در کلینیک پیروزی با قیمت مناسب به بیماران ارائه می شود.

 

انواع باطری سمعک

 

باطری سمعک

نگهداری باطری سنعک


تعمیرات سمعک

در کلینیک سمعک پیروزی تعمیرات و سرویس دوره ای سمعک انجام می شود. سمعک های آنالوگ و قدیمی که دچار خرابی می شوند به دلیل عدم تولید این سمعک ها و نبود قطعات آنها شاید قابل سرویس و تعمیر نباشند و بیمار مجبور به تعویض آنها شود ولی سمعک های امروزی که شامل سمعک های دیجیتال و هوشمند می باشند عمدتاً قابل سرویس و تعمیر هستند و تعمیر سمعک که بیشتر شامل تعویض میکروفون، تعویض ریسیور و یا تعویض پوسته در سمعک های داخل گوشی هست در کلینیک سمعک پیروزی انجام می شود.

 

تعمیر سمعک در سمعک پیروزی

 

تجویز انواع سمعک

مهمترین فعالیت کلینیک پیروزی ساخت و تجویز انواع سمعک برای بیماران می باشد. بیماران بعد از انجام معاینات گوش و تست های شنوایی و تعیین میزان کم شنوایی تحت مشاوره قرار می گیرند و با توجه به نوع و میزان کم شنوایی سمعک مناسب برای آنها تجویز می شود. تجویز سمعک در کلینیک سمعک پیروزی از بهترین و به روز ترین برند های سمعک می باشد که با توجه به نیاز و تمایل بیمار برند مناسب برای بیمار سفارش داده می شود.

 

بیشتر بخوانید: شنوایی سنجی در مشیریه

مهم ترین برندهای سمعک 

- سمعک اتیکون دانمارک
- سمعک زیمنس آلمان
- سمعک برنافون سوئیس
- سمعک ویدکس دانمارک
- سمعک سونیک آمریکا
- سمعک یونیترون کانادا

در کلینیک سمعک پیروزی بیشتر از این برندها برای بیماران تجویز می شود و تمام این برند ها دارای گارانتی ۲ تا ۳ سال رایگان می باشند و سرویس های دوره ای نیز به صورت کاملاً رایگان برای بیماران انجام می شود.

 

انواع برند سمعک

 

سمعک برنافن

 

سمعک زیمنس

 

سمعک سونیک

 

سمعک ویدکس

 

سمعک یونیترون

 

پزشک متخصص گوش و حلق و بینی

در کلینیک شنوایی و سمعک پیروزی پزشک متخصص گوش و حلق و بینی نیز حضور دارند. بیمارانی که نیاز به اقداماتی مثل جرم گیری و یا درمان دارویی و جراحی مشکلات گوش داشته باشند توسط پزشک متخصص معاینه می شوند .بنابراین بیماران می توانند با اطمینان خاطر جهت مشکلات گوش خود به کلینیک پیروزی مراجعه نمایند و در صورت نیاز توسط پزشک معاینه شوند. 

کلینیک شنوایی و سمعک درمانگاه ۱۵ شعبان در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت کرده است. درمانگاه دارای پلی کلینیک تخصصی و درمانگاه گوش حلق و بینی با حضور پزشکان متخصص و مجرب می باشد.

سمعک پیروزی در جنوب تهران

آدرس: میدان خراسان، خیابان ۱۷ شهریور جنوبی، روبروی شیرخوارگاه شبیر، درمانگاه ۱۵ شعبان، طبقه ششم، کلینیک شنوایی و سمعک - ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳

 

سمعک در جنوب تهران


سمعک پیروزی در مناطق مختلف تهران

 

کلینیک شنوایی و سمعک درمانگاه ۱۵ شعبان در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت کرده است. درمانگاه دارای پلی کلینیک تخصصی و درمانگاه گوش حلق و بینی با حضور پزشکان متخصص و مجرب می باشد.


خدمات کلینیک شنوایی و سمعک درمانگاه پانزده شعبان

- انجام آزمایش تمپانومتری
تست غربالگری شنوایی نوزادان به روش OAE
- انجام آزمایشات شنوایی و ادیومتری
- مشاوره سمعک
- تجویز انواع سمعک های دیجیتال و هوشمند از برندهای معتبر دنیا
- ساخت انواع قالب سمعک
- ساخت انواع قالب های ضد صوت و ضد آب
- ارائه انواع باطری سمعک
- تعمیرات سمعک

بیماران محترم میتوانند جهت هماهنگی و تعیین وقت با شماره ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳ تماس حاصل فرمایند.برندهای سمعک

سمعک سونیک

سمعک یونیترون

سمعک زیمنس

سمعک برنافن

سمعک فوناک

سمعک ویدکس

سمعک اتیکن

تازه های سمعک

نوروپاتی شنوایی یا اختلال طیف نوروپاتی

بیش شنوایی (هایپرآکوزیس) چیست؟ علائم و درمان

وزوز گوش و شیوع آن

سمعک کراس

پرسش و پاسخ

عربی

چه خدماتی در سمعک پیروزی در جنوب تهران ارائه می شود؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

کلینیک پیروزی انواع خدمات شنوایی سنجی و سمعک برای کودکان و بزرگسالان را ارائه می دهد. ارزیابی تخصصی شنوایی در نوزادان، اطفال و بزرگسالان، انجام تست های OAE،ABR, AABR, ECOG, VEMP، مشاوره رایگان، نماینده سمعک های دیجیتال هوشمند و وایرلس در مدل های مختلف پشت گوشی داخل گوشی و نامرئی با برندهای مختلف، ارائه انواع باطری سمعک، تعمیرات سمعک، قالب گیری ضد صوت و ضد آب و ساخت انواع قالب سمعک و ... 
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

صالحی

بهترین مرکز برای تعمیرات سمعک کجاست؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

سمعک یک قطعه الکترونیکی است و تعمیر آن نیاز به افراد متخحصص در این زمینه دارد، در نتیجه تعمیرات سمعک باید مراکز معتبر انجام شود. کلینیک های شنوایی سنجی و سمعک از مراکز معتبر هستند که سمعک پیروزی نیز از جمله این مراکز است. این کلینیک علاوه بر انجام انواع تست های شنوایی سنجی و خدمات سمعک، تعمیرات سمعک نیز انجام می دهد. 
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

درستکار

در سمعک پیروزی چه برندهایی تجویز می شود؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

کلینیک سمعک پیروزی با انجام تست و غربالگرهای شنوایی بهترین سمعک را برای شما تجویز می کند. انواع برندهای سمعک مانند سمعک اتیکون دانمارک، سمعک زیمنس آلمان، سمعک برنافون سوئیس، سمعک ویدکس دانمارک، سمعک سونیک آمریکا و سمعک یونیترون کانادا در کلینیک سمعک پیروزی موجود است که با توجه به جواب تست های شنوایی سنجی و بودجه شما بهترین مدل سمعک تجویز می شود.
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-insta fast-call