سمعک در شرق تهران

کلینیک شنوایی سنجی کودکان و بزرگان سمعک پیروزی در منطقه چهارصد دستگاه خیابان پیروزی در سال ۱۳۷۸ با حضور پزشک متخصص گوش و حلق و بینی و ادیولوژیست با بهره گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه های تخصصی شنوایی سنجی راه اندازی شد. کلینیک سمعک پیروزی یک کلینیک شنوایی سنجی در شرق تهران است که تمامی خدمات شنوایی سنجی برای کودکان و بزرگسالان را ارائه می دهد. 

 

سمعک پیروزی در جنو تهران

 

متاسفانه بسیاری از افراد به دلایل کهولت سن و سایر بیماری ها، دچار مشکل کم شنوایی می شوند و همین باعث می شود تا افراد از سمعک شنوایی برای شنیدن استفاده کنند. اگر شما نیز دچار مشکل کم شنوایی هستید، می توانید از سمعک شنوایی پیروزی استفاده کنید. سمعک پیروزی در مناطق مختلف تهران از جمله شرق تهران و جنوب و جنوب شرق تهران نیز دارای شعبه است. 

 

برای خرید سمعک شنوایی در شرق تهران به کجا مراجعه کنیم؟

سمعک به نوعی تقویت کننده الکترونیکی است که در گوش قرار داده می شود و به افرادی که مشکل کم شنوایی دارند، کمک می کند تا این دسته از افراد بهتر بشنوند. سمعک شنوایی سبب می شود تا صداهای ورودی را دریافت کرده و این صدا را پردازش کرده و به گوش شخص مورد نظر می رساند. به همین منظور افراد بسیاری از سمعک برای تقویت شنوایی استفاده می کنند و به همین دلیل این دسته از افراد باید از مراکز معتبر برای خرید سمعک استفاده کنند. اگر به دنبال یک مرکز بسیار معتبر و باتجربه در زمینه تجویز سمعک در شرق تهران و تعمیر سمعک در شرق تهران در محدوده شرق تهران هستید، می توانید سمعک پیروزی را با خیالی راحت انتخاب نمایید. سمعک در شرق تهران و شنوایی سنجی در شرق تهران با جدیدترین تکنولوژی و متدهای درمانی در کلینیک سمعک پیروزی.

 

شنوایی سنجی در شرق تهران

 

کلینیک شنوایی سنجی در شرق تهران و سمعک پیروزی

کلینیک سمعک پیروزی یک کلینیک شنوایی سنجی در شرق تهران است که یکی از بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و تجویز انواع سمعک در شرق تهران است که دارای مجرب ترین متخصصان گوش، حلق و بینی و همچنین ادیولوژیست می باشد. در این کلینیک، شنوایی سنجی برای نوزادان تا بزرگسالان انجام شده و برای بیمارانی که نیاز به سمعک دارند، بهترین برندهای سمعک تجویز می شود. البته دقت کنید که خدمات رایگانی همچون تنظیم سمعک و شنوایی سنجی به صورت سالیانه برای افرادی که سمعک تجویز شده است، در شنوایی سنجی شرق تهران انجام می شود. همگی سمعک های این مرکز از بهترین برندها بوده و دارای ضمانت نامه نیز می باشند که شما می توانید با خیالی راحت به این مرکز مراجعه نمایید.

 

تماس با کلینیک سمعک پیروزی

 

انواع سمعک های شنوایی تجویز شده در بهترین مرکز سمعک و شنوایی در شرق تهران

در مرکز سمعک پیروزی، متخصصان این مرکز، برای هر مراجعه کننده، با توجه به میزان کم شنوایی و مشکلی که بیمار دارد، انواع سمعک های مختلف تجویز می شود.

سمعک های آنالوگ یکی از ساده ترین سمعک های شنوایی موجود در بازار هستند که بدون اینکه پردازشی بر روی صدای دریافتی انجام دهند، صدا را به گوش فرد می رساند. این سمعک شنوایی، دارای تنظیم صدای زیر و بم بوده و نیازی به کامپیوتر و نرم افزار برای تنظیم ندارد.
سمعک های دیجیتال، یکی از بهترین سمعک های موجود در بازار هستند که تحولی بسیار عظیم در صدای دریافتی وارد می کند. افرادی که قبلا از سمعک های زیادی استفاده کرده اند و در شنیدن صداهای آرام و محیط های شلوغ، مشکل داشته اند، می توانند از این نوع سمعک ها استفاده نمایند. انواع مدارات حذف نویز و بهبود و ارتقا صدا در این سمعک وجود دارد و در هر محیطی می توان از این سمعک ها استفاده کرد و با محیط آن را انطباق داد. در سمعک های دیجیتال، از چندین برنامه برای محیط ها و شرایط مختلف استفاده شده است که فرد می تواند به راحتی از آن ها استفاده نماید. بنابراین فرد می تواند از این برنامه ها برای تنظیم صدا در محیط های مختلف استفاده نماید.
سمعک های هوشمند، یکی از بهترین و هوشمندترین انواع سمعک ها می باشند که با هر محیطی منطبق می شوند. انواع سیستم های هوشمند و پیشرفته در این سمعک ها وجود دارد که می تواند در هر محیطی بهترین کیفیت صوتی را با حداقل نویز برای فرد انتخاب کرده و آن را به گوش وی می رساند.
سمعک های بلوتوث دار، یکی دیگر از انواع سمعک های شنوایی هستند که از آخرین تکنولوژی های ساخت سمعک در آنها استفاده شده است. این سمعک صدایی کاملا طبیعی و عالی را برای گوش فرد شنونده فراهم می کنند و صدا را تقویت می کنند. این سمعک، قابلیت وصل شدن به موبایل و تلویزیون را داشته و فرد می تواند از شنیدن صداهایی با کیفیت و طبیعی، کاملا لذت ببرد. 

 

سمعک پیروزی

 

ویژگی های سمعک های تجویز شده در مرکز سمعک پیروزی

قطعا هر کسی دوست دارد تا به هنگام خرید یک سمعک شنوایی، بهترین آن را انتخاب نماید تا علاوه بر کیفیت بالایش، این سمعک شنوایی، دارای طول عمر بیشتری نیز باشد و سال ها برای وی کار کند. در ذیل به برخی از ویژگی های سمعک های تجویز شده در مرکز سمعک پیروزی در شرق تهران اشاره شده است.

سمعک های این مجموعه همگی ضد آب بوده و هیچ گونه رطوبت و آب موجود در گوش، در آن نفوذ نکند.
باتری های استفاده شده در سمعک شنوایی سنجی در شرق مرکز پیروزی، دارای باتری های با جنس عالی هستند که دارای عمر بسیار بالایی نیز هستند.
سمعک های این مجموعه دارای تنوع بسیار بالایی هستند و برای بیمار با توجه به میزان مشکل، بهترین نوع سمعک تجویز می شود.
سمعک های این مجموعه، صدا را واضح تر و طبیعی تر کرده و صدا را بدون هر گونه نویز و اختلالی به گوش فرد گیرنده می رساند و در عین اینکار، صدا را نیز به خوبی تقویت می نماید.
سمعک های این مجموعه در محیط های پر سر و صدا، صدا را به خوبی به گوش شنونده می رسانند و از همه مهمتر اینکه، این سمعک ها دارای قابلیت فیلتر صدا بوده و صداهای مزاحم و اضافی اطراف را نیز فیلتر می نمایند.
برخی از سمعک های این مجموعه، با گوشی های تلفن همراه سازگاری دارند و به راحتی نیز قابل تنظیم شدن می باشند. البته باید دقت کنید که نوع سمعک را پزشک مشخص می کند، اما شما می توانید از وی بخواهید تا بهترین نوع سمعک را برای شما تجویز نماید.
قالب و به نوعی پوسته نامرئی سمعک باید به گونه ای باشد که شما در استفاده از آن، کاملا احساس راحتی داشته باشید. در واقع پس از مدتی استفاده از سمعک، شما باید آنقدر احساس راحتی داشته باشید که متوجه وجود سمعک در گوشتان نشوید. سمعک در گوش شما نباید باعث ایجاد احساس درد، ناراحتی و خونریزی شود. سمعک های این مجموعه نیز دارای همین ویژگی هستند و شما را به هیچ عنوان اذیت نخواهند کرد.
سمعک های موجود در این مجموعه، در برابر باد و گرد و غبار، مقاومت بالایی دارند.

 

بیشتر بخوانید: سمعک در افسریه 

 

چگونه یک سمعک شنوایی خوب را انتخاب کنیم؟

زمانی که شما به مرکز سمعک و شنوایی سنجی در شرق تهران مراجعه می کنید، متخصص شنوایی سنجی این مجموعه با معاینه گوش های شما، می تواند بهترین نوع سمعک را برای شما تجویز نماید. متخصص شنوایی سنجی، با بررسی فاکتورهای مختلفی همچون میزان شنوایی، تست شنوایی و ...، می تواند سمعک مناسبی را برای شما انتخاب نماید. البته در انتخاب سمعک، سایر شرایط همچون محل کار و زندگی فرد، شرایط آب و هوایی زندگی وی و ... نیز باید در نظر گرفته شوند.

 

انواع سمعک در شرق تهران

 

آزمایشات شنوایی در کلینیک سمعک پیروزی در شرق تهران 

در کلینیک شنوایی و سمعک پیروزی شرق تهران با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های شنوایی انواع تست های غربالگری شنوایی برای رده های سنی نوزادان تا بزرگسالان انجام می شود. غربالگری شنوایی در شرق تهران را می توانید در کلینیک سمعک پیروزی انجام دهید.

 

- غربالگری شنوایی نوزادان

تشخیص و درمان به موقع کم شنوایی در نوزادان اهمیت زیادی دارد چرا که کودک از طریق شنیدن می تواند مهارت های زبانی و گفتاری را کسب کند و نقص در این مهارت ها می تواند باعث آسیب های رفتاری و روانی در کودک شود. با انجام آزمایشات غربالگری شنوایی نوزادان امکان کشف مشکلات شنوایی در همان ماه های اول امکانپذیر می باشد.

 

- انواع تست های غربالگری شنوایی در شرق تهران

انجام آزمایش  OAE برای نوزادان

این تست یکی از مهم ترین تست های غربالگری شنوایی در شرق تهران است در همان بدو تولد نوزاد قابل انجام می باشد. در این تست با ارائه محرکات صوتی به گوش نوزاد و تبدیل آن به تحریکات الکتریکی در گوش داخلی و انتقال آن به سمت مغز و پاسخ حلزون به محرکات صوتی ارائه شده و دریافت آن طرف میکروفون دستگاه قابل ثبت می باشد.
نوزادانی که در این تست پاسخ مثبت داشته باشند به معنای طبیعی بودن عملکرد گوش میانی و حلزون شنوایی در آنها می باشد. البته دسته ای از نوزادان در بدو تولد ممکن است در این تست پاسخ مناسب نداشته باشند ولی این به معنای وجود مشکل شنوایی در آنها نمی باشد چرا که ممکن است وجود مایعات جنینی در گوش میانی و یا حتی وجود جرم در مجرای گوش مانع از ثبت پاسخ در آنها شود. بنابراین لازم است تست oae در مرحله دوم برای تمامی نوزادان در یک ماهگی انجام شود.

 

 

 

انجام آزمایش AABR برای نوزادان

در این تست غربالگری پاسخ های عصب شنوایی در نوزاد نسبت به محرکات صوتی ارائه شده توسط نصب الکترودهایی در نواحی گوش و سر نوزاد ثبت می شود و سلامت عصب شنوایی از حلزون تا قشر مغز ردیابی می گردد. چنانچه نوزادی در این تست پاسخ منفی و یا به عبارتی عدم پاسخ داشته باشد بایستی توسط تست تشخیصی ABR مورد ارزیابی قرار بگیرد. وجود پاسخ در این تست نشانگر سلامت حلزون شنوایی و عصب شنوایی می باشد. علاوه بر تست بالا این تست نیز برای غربالگری شنوایی در شرق تهران نیز انجام می شود. 

 

- آزمایشات مربوط به سرگیجه های گوشی

بیماران هنگام مراجعه برای شنوایی سنجی در شرق تهران که سرگیجه دارند باید آزمایشات مربوط به سرگیجه را انجام دهند. در بیمارانی که با علائم سرگیجه به کلینیک مراجعه می کنند حتما بایستی حتماً از عملکرد سیستم شنوایی و گوشی در آنها اطمینان حاصل شود. ممکن است بیمار همراه با سرگیجه علائم دیگری مثل وزوز گوش، کم شنوایی، احساس پری در گوش و عدم تعادل داشته باشد، بنابراین لازم است که این بیماران از لحاظ وجود مشکل در ساختارهای تعادلی گوش داخلی و مایعات گوش داخلی توسط تست های ویژه مورد ارزیابی قرار گیرند.

 

انجام الکتروکوکلئوگرافی ECOG

این تست جهت بررسی فشار مایع گوش داخلی در بیماران مشکوک به مینیر استفاده می شود چرا که در این بیماران فشار مایع گوش داخلی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و باعث ایجاد حملات سرگیجه به همراه کم شنوایی و وزوز گوش می گردد. مدت لازم برای انجام این تست نیم ساعت می باشد و کاملاً روش غیر تهاجمی برای بیمار می باشد.

 

 

انجام تست VEMP

این تست جهت بیماران مشکوک به مینیر انجام می گیرد. در این تست عملکرد اندام های تعادلی در گوش داخلی از قبیل اتریکول و ساکول مورد ارزیابی قرار می گیرد و پاسخ از طریق الکترودهایی که به عضلات گردن بیمار وصل می شود ثبت می گردد. مدت لازم جهت انجام این تست ۱۵ دقیقه می باشد و یک روش کاملا غیر تهاجمی می باشد.

 

انجام تست vng

این تست در بیماران مبتلا به سرگیجه و از طریق الکترودهایی که اطراف چشم بیمار گذاشته می شود و ثبت حرکات چشم بیمار توسط عینک های مخصوص ثبت و اندازه گیری می شود. در این تست اگر بیمار دچار اختلالات عملکرد دهلیزی و یا عصبی باشد مشخص می شود. تمامی تست های لازم برای تشخیص و درمان کم شنوایی در سمعک ر شرق تهران انجام می شود. 

 

 

انجام آزمایش ABR

در این تست که از طریق نصب الکترودهایی به نواحی سر و پشت گوش بیمار و ارائه محرکات صوتی انجام می شود سلامت عصب شنوایی از حلزون گوش داخلی تا قشر مغز مورد بررسی قرار می گیرد. در بعضی بیماران مبتلا به سرگیجه حتماً بایستی عصب شنوایی مورد بررسی قرار گیرد چرا که در بعضی بیماری ها مثل تومور خوش خیم عصب شنوایی یا نورینوم آکوستیک سرگیجه به همراه دیگر علایم از قبیل کم شنوایی و وزوز گوش وجود دارد و حتماً در این بیماران بایستی ابتدا تست abr انجام شود و عصب شنوایی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وجود مشکل تصویربرداری از طریق ام آر آی از ناحیه مغز برای بیمار صورت گیرد.

 

 

- انجام آزمایشات شنوایی و سمعک در شرق تهران

برای آزمایش از بیمارانی که با مشکل کاهش شنوایی جهت دریافت سمعک به کلینیک مراجعه می کنند بایستی حتماً در مرحله اول آزمایشات شنوایی سنجی یا ادیومتری انجام شود و اطلاعات دقیق و کامل در مورد شنوایی بیمار در فرکانس های مختلف و همچنین آستانه های دریافت و درک گفتار در بیمار مورد ارزیابی قرار گیرد. جهت انجام این تست بیمار در اتاقک اکوستیک نشسته و هدفون روی گوش بیمار قرار می گیرد و با استفاده از دستگاه ادیومتر محرکات صوتی مختلف از طریق هدفون به گوش بیمار ارائه می شود و بیمار در صورت شنیدن آنها پاسخ می دهد.

پاسخ های بیمار به محرکات صوتی در نموداری به نام ادیوگرام ثبت می شود. در واقع ادیوگرم، منحنی شنوایی بیمار در فرکانس های مختلف می باشد که جهت تجویز سمعک اهمیت زیادی دارد. آستانه های گفتاری بیمار نیز از طریق صحبت کردن و دریافت پاسخ های بیمار اندازه گیری می شود بعد از انجام ادیومتری و ثبت ادیوگرام با توجه به میزان و نوع کم شنوایی بیمار مشاوره جهت تعیین نوع سمعک به بیمار ارائه می شود.

 


در ادامه به بررسی رایج ترین مسائل و سوالاتی که بیمار در ارتباط با سمعک با آن سر و کار دارد و ممکن است برای تعداد زیادی از بیماران پیش بیاید می پردازیم....

 

* از چه نوع سمعک و از چه برندی استفاده کنیم؟

در کلینیک شنوایی پیروزی و سمعک در شرق تهران انواع مدل های سمعک پشت گوشی، داخل گوشی و نامریی در برندهای مختلف از قبیل اتیکون، برنافون، سونیک، زیمنس، یونیترون و ... ارائه می گردد. اینکه بیمار کدام مدل سمعک و از کدام برند تهیه کند بستگی به عوامل مختلفی از قبیل سن، جنس، میزان شنوایی، نوع کم شنوایی و وضعیت اقتصادی و اجتماعی بیمار دارد. تمامی برندهای موجود سمعک از برندهای معتبر اروپایی می باشد که دارای گارانتی های ویژه و معتبر است و بنابراین صرف انتخاب یک برند خاص برای بیمار و تهیه سمعک فقط از آن برند کار صحیحی نمی باشد و تمامی این سمعک ها در برندهای مختلف از نوع دیجیتال و هوشمند بوده و تقریبا قابلیت و امکانات یکسانی دارند و این به آن معنا نیست که یک بیمار فقط می تواند از یک برند خاص مثلاً زیمنس سمعک تهیه کند.
تمامی بیماران با هر شرایط شنیداری و کم شنوایی که داشته باشند می توانند از هر برندی سمعک تهیه کنند و فقط مسئله انتخاب نوع و مدل سمعک می باشد که بایستی مطابق با وضعیت شنوایی بیمار باشد، مثلاً بیماری با افت شنوایی شدید تا عمیق نمی تواند از سمعک های داخل گوشی یا نامرئی استفاده کنند و برای این بیماران حتماً باید سمعک پشت گوشی قوی یا سوپرپاور تجویز شود.

در برندهای مختلف سمعک ها در رده های مختلف از پایه تا پیشرفته ارائه می شود که در انتخاب رده سمعک برای بیمار فاکتور اقتصادی و شرایط اقتصادی بیمار اهمیت دارد.

سمعک های رده پایه قیمت های پایین تری دارند و معمولاً این سمعک ها در برندهای مختلف از قیمت حدوداً دو و نیم به بالا تا ۳ میلیون می باشند و رده های پیشرفته قیمت های بالاتری از ۴ میلیون تومان به بالا دارند. امکانات سمعک در رده های مختلف متفاوت می باشد و امکاناتی از قبیل تعداد کانال و باندهای فرکانسی سمعک، دارا بودن مدارهای کنترل نویز، مدارات کنترل فیدبک سمعک، میکروفون های جهت دار، سیستم درمان وزوز گوش، استانداردهای مقاومت در برابر گرد و غبار، داشتن بلوتوث ..... در رده های مختلف در قیمت نهایی سمعک تاثیر گذار است.

 

* استفاده از یک سمعک و یا دو سمعک برای بیمار؟

معمولاً بیماران دچار کاهش شنوایی دو گوشی هستند و در هر دو گوش درجاتی از کاهش شنوایی را ممکن است داشته باشند. بنابراین از لحاظ علمی لازم است که برای هر دو گوش تقویت انجام شود و سمعک مناسب تجویز گردد، چرا که شنوایی دو گوشی مزیت هایی دارد که در شنوایی به صورت تک گوشی وجود ندارد از قبیل جهت یابی صدا و درک و تشخیص بهتر صدا در محیط های شلوغ، بنابراین اگر بیمار بخواهد شنوایی کاملی داشته باشد بایستی حتماً از دو سمعک استفاده نماید ولی ممکن است برخی بیماران به دلایلی به ویژه دلایل اقتصادی قادر به تهیه دو سمعک نباشند و یا امکان استفاده از سمعک در گوش دیگر را نداشته باشند و به ناچار برای آنها سمعک به صورت تک گوشی تجویز گردد.

 

* چرا سمعک من سوت میکشد؟

فیدبک یا سوت کشیدن سمعک یک اتفاق فیزیکی می باشد که می تواند با تمامی مدل های سمعک پشت گوشی و یا داخل گوشی اتفاق بیفتد و بیمار از سوت کشیدن سمعک هنگامی داخل گوش قرار دارد شکایت کند. در حالت طبیعی وقتی سمعک خارج از گوش باشد بایستی صدای سوت داشته باشد و این نشانگر عملکرد صحیح و سلامت سمعک می باشد ولی وقتی سمعک داخل گوش گذاشته می شود و یا در مدل های پشت گوشی قالب داخل گوش قرار گیرد این صدا باید کاملاً قطع شود و فقط صدای تقویت سمعک شنیده شود. اگر سمعک در این حالت سوت بکشد باید دو مسئله مورد بررسی قرار گیرد:

۱- قالب سمعک

۲- تنظیمات سمعک

در مرحله اول بایستی حتماً قالب سمعک مورد بررسی قرار گیرد و چنانچه قالب در گوش بیمار شل باشد و یا حرکت کند و یا لوله اتصال قالب به سمعک دچار پارگی شده باشد اقدام به تعویض آن گردد، در مرحله دوم با استفاده از تنظیمات سمعک توسط کامپیوتر می توان تا حد زیادی از طریق فیدبک گیری صدای سوت را کنترل کرد.

 

* چرا مصرف باتری سمعک من زیاد است؟

مصرف باتری سمعک بسته به اندازه باتری سمعک متفاوت می باشد. به طور کلی عمر باتری های شماره ۱۰ که در سمعک های داخل گوشی قرار می گیرد نسبت به باتری شماره ۱۳ که برای سمعک پشت گوشی مورد استفاده قرار می گیرد کوتاه تر می باشد.
به طور معمول باتری یک سمعک داخل گوشی بین ۳ تا ۶ روز بسته به نوع سمعک دوام دارد و باتری سمعک پشت گوشی بین ۱۰ تا ۱۴ روز بسته به نوع سمعک کار می کند. استفاده از باتری های معتبر مثل زیمنس، ریوواک، پاور وان، دی پاور، دوراسل. تا حد زیادی در دوام باتری و همچنین عمر سمعک تاثیر دارد. اگر سمعک در زمان خیلی کوتاه تری باتری تمام کند مثلاً یک روزه یا دو روزه باتری تمام شود حتماً بایستی از لحاظ سلامت آمپلی فایر مورد ارزیابی قرار گیرد چراکه خرابی آمپلی فایر سمعک باعث خالی شدن زود هنگام باتری سمعک می شود.

 

* علت قطع شدن ناگهانی صدای سمعک چیست؟

در قطع ناگهانی صدای سمعک چند مورد باید مورد بررسی قرار گیرد:
۱- اطمینان از سلامت باتری سمعک
۲- اطمینان از پر نشدن فیلتر سمعک در نوع داخل گوشی
۳- خرابی سمعک

در سمعک های داخل گوشی حتماً بایستی فیلتر سمعک که در نوک آن قرار دارد در فواصل زمانی معین تعویض گردد چرا که ورود جرم به داخل آنها و مسدود شدن آن یا پر شدن آنها مانع از خروج صدای سمعک و قطع ناگهانی صدا می شود. بنابراین با تهیه فیلتر و تعویض به موقع آن از این مسئله باید جلوگیری شود.
در بعضی موارد خرابی های ناگهانی در قطعاتی از سمعک به ویژه بلندگو و میکروفون سمعک باعث قطع صدای سمعک می شود که در این موارد بایستی از هرگونه دستکاری در سمعک پرهیز شود و سمعک جهت سرویس و تعویض قطعه به نزدیکترین کلینیک شنوایی سنجی تحویل داده شود.
چنانچه سمعک گارانتی داشته باشد معمولا سرویس و تعویض قطعات به صورت رایگان انجام می شود و در صورت اتمام زمان گارانتی نیز با دریافت هزینه قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. هنگام معاینه در کلینیک شنوایی سنجی در شرق تهران تمامی راهننمایی لازم توسط پزشک به شما ارائه می شود. 

 

تماس با شنوایی سنجی در شرق تهران

 

نحوه دسترسی به مرکز سمعک پیروزی در شرق تهران

دسترسی به مرکز سمعک پیروزی که در محدوده شرق تهران واقع شده است، بسیار ساده است. سمعک پیروزی در منطقه چهارصد دستگاه واقع شده است و شما می توانید به راحتی به آنجا مراجعه کنید. همچنین اگر در پیدا کردن آدرس این مجموعه مشکلی داشتید، می توانید با شماره های درج شده در سایت مرکز سمعک پیروزی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. با خرید سمعک شنوایی از سمعک پیروزی، طبیعی ترین و بهترین صداها را بشنوید. سمعک پیروزی برای راحتی حال مراجعین سمعک در جنوب تهران و جنوب شرقی تهران را نیز راه اندازی کرده است. 

مرکز 1: خیابان پیروزی بعد از امام علی ایستگاه چهار صد دستگاه جنب آزمایشگاه دکتر مهپور ساختمان پزشکان ۳۲۷ طبقه دوم واحد ۴- ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳
مرکز ۲: خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان نورصالحی، درمانگاه امام مجتبی طبقه سوم، کلینیک شنوایی و سمعک- ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳

 

پزشک متخصص گوش و حلق و بینی

 

خدمات کلینیک سمعک پیروزی

 

بیماران محترم می توانند جهت هماهنگی و تعیین وقت با شماره 09383467113 تماس حاصل فرمایند.

 

 

برندهای سمعک

سمعک سونیک

سمعک یونیترون

سمعک زیمنس

سمعک برنافن

سمعک فوناک

سمعک ویدکس

سمعک اتیکن

تازه های سمعک

نوروپاتی شنوایی یا اختلال طیف نوروپاتی

بیش شنوایی (هایپرآکوزیس) چیست؟ علائم و درمان

وزوز گوش و شیوع آن

سمعک کراس

پرسش و پاسخ

قربانی

آیا سمعک دیجیتال همان سمعک هوشمند است؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

خیر، در واقع سمعک های هوشمند مدل پیشرفته تر سمعک های دیجیتال هستند. فناوری به کار رفته در سمعک های هوشمند و دیجتال آنها را از یکدیگر متمایز کرده است. در سمعک های هوشمند از بلوتوث برای اتصال به سایر دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی و ... استفاده شده است. 
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

سیاوشی

عوامل موثر بر قیمت سمعک چیست؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

از مهم ترین  عواملی که بر قیمت سمعک موثر تکنولوژی، کیفیت صدا، تک یا جفت بودن سمعک، برند و مدل سمعک هستند. اما نوع تکنولوژی به کار رفته در سمعک تاثیر بسزایی در آن دارد. اما در نظر داشته باید که قیمت بالای سمعک دلیل بر بهتر بودن سمعک نیست. 
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

مدنی

آیا در کلینیک سمعک پیروزی غربالگری شنوایی نوزادان و شنوایی سنجی کودکان را انجام می شود؟
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
operator

اپراتور

بله در کلینیک شنوایی سنجی پیروزی، خدمات شنوایی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان انجام می شود. تست های لازم و مورد نیاز برای فرد کم شنوا در سنین مختلف با جدیدترین و به روزترین تجهیزات در کلینیک انجام و مناسب ترین سمعک برای فرد تجویز می شود. 
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-insta fast-call