1.jpg

کلینیک شنوایی و سمعک پیروزی در منطقه چهارصد دستگاه خیابان پیروزی در سال ۱۳۷۸ با حضور پزشک متخصص گوش و حلق و بینی و ادیولوژیست با بهره گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه های تخصصی شنوایی راه اندازی شد. 

 

سمعک پیروزی در جنو تهران

 

متاسفانه بسیاری از افراد به دلایل کهولت سن و سایر بیماری ها، دچار مشکل کم شنوایی می شوند و همین باعث می شود تا افراد از سمعک شنوایی برای شنیدن استفاده کنند. اگر شما نیز دچار مشکل کم شنوایی هستید، می توانید از سمعک شنوایی پیروزی استفاده کنید. سمعک پیروزی در مناطق مختلف تهران از جمله شرق تهران و جنوب و جنوب شرق تهران نیز دارای شعبه است. 

 

برای خرید سمعک شنوایی در شرق تهران به کجا مراجعه کنیم؟

سمعک به نوعی تقویت کننده الکترونیکی است که در گوش قرار داده می شود و به افرادی که مشکل کم شنوایی دارند، کمک می کند تا این دسته از افراد بهتر بشنوند. سمعک شنوایی سبب می شود تا صداهای ورودی را دریافت کرده و این صدا را پردازش کرده و به گوش شخص مورد نظر می رساند. به همین منظور افراد بسیاری از سمعک برای تقویت شنوایی استفاده می کنند و به همین دلیل این دسته از افراد باید از مراکز معتبر برای خرید سمعک استفاده کنند. اگر به دنبال یک مرکز بسیار معتبر و باتجربه در زمینه تجویز و تعمیر انواع سمعک شنوایی در محدوده شرق تهران هستید، می توانید سمعک پیروزی را با خیالی راحت انتخاب نمایید.

 

سمعک در شرق تهران

 

کلینیک شنوایی و سمعک پیروزی

کلینیک شنوایی و سمعک پیروزی یکی از بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و تجویز انواع سمعک در شرق تهران است که دارای مجرب ترین متخصصان گوش، حلق و بینی و همچنین ادیولوژیست می باشد. در این کلینیک، شنوایی سنجی برای نوزادان تا بزرگسالان انجام شده و برای بیمارانی که نیاز به سمعک دارند، بهترین برندهای سمعک تجویز می شود. البته دقت کنید که خدمات رایگانی همچون تنظیم سمعک و شنوایی سنجی به صورت سالیانه برای افرادی که سمعک تجویز شده است، در این مرکز انجام می شود. همگی سمعک های این مرکز از بهترین برندها بوده و دارای ضمانت نامه نیز می باشند که شما می توانید با خیالی راحت به این مرکز مراجعه نمایید.

 

انواع سمعک های شنوایی تجویز شده در بهترین مرکز سمعک شرق تهران

در مرکز سمعک پیروزی، متخصصان این مرکز، برای هر مراجعه کننده، با توجه به میزان کم شنوایی و مشکلی که بیمار دارد، انواع سمعک های مختلف تجویز می شود.

سمعک های آنالوگ یکی از ساده ترین سمعک های شنوایی موجود در بازار هستند که بدون اینکه پردازشی بر روی صدای دریافتی انجام دهند، صدا را به گوش فرد می رساند. این سمعک شنوایی، دارای تنظیم صدای زیر و بم بوده و نیازی به کامپیوتر و نرم افزار برای تنظیم ندارد.
سمعک های دیجیتال، یکی از بهترین سمعک های موجود در بازار هستند که تحولی بسیار عظیم در صدای دریافتی وارد می کند. افرادی که قبلا از سمعک های زیادی استفاده کرده اند و در شنیدن صداهای آرام و محیط های شلوغ، مشکل داشته اند، می توانند از این نوع سمعک ها استفاده نمایند. انواع مدارات حذف نویز و بهبود و ارتقا صدا در این سمعک وجود دارد و در هر محیطی می توان از این سمعک ها استفاده کرد و با محیط آن را انطباق داد. در سمعک های دیجیتال، از چندین برنامه برای محیط ها و شرایط مختلف استفاده شده است که فرد می تواند به راحتی از آن ها استفاده نماید. بنابراین فرد می تواند از این برنامه ها برای تنظیم صدا در محیط های مختلف استفاده نماید.
سمعک های هوشمند، یکی از بهترین و هوشمندترین انواع سمعک ها می باشند که با هر محیطی منطبق می شوند. انواع سیستم های هوشمند و پیشرفته در این سمعک ها وجود دارد که می تواند در هر محیطی بهترین کیفیت صوتی را با حداقل نویز برای فرد انتخاب کرده و آن را به گوش وی می رساند.
سمعک های بلوتوث دار، یکی دیگر از انواع سمعک های شنوایی هستند که از آخرین تکنولوژی های ساخت سمعک در آنها استفاده شده است. این سمعک صدایی کاملا طبیعی و عالی را برای گوش فرد شنونده فراهم می کنند و صدا را تقویت می کنند. این سمعک
، قابلیت وصل شدن به موبایل و تلویزیون را داشته و فرد می تواند از شنیدن صداهایی با کیفیت و طبیعی، کاملا لذت ببرد.

 

سمعک پیروزی

 

ویژگی های سمعک های تجویز شده در مرکز سمعک پیروزی

قطعا هر کسی دوست دارد تا به هنگام خرید یک سمعک شنوایی، بهترین آن را انتخاب نماید تا علاوه بر کیفیت بالایش، این سمعک شنوایی، دارای طول عمر بیشتری نیز باشد و سال ها برای وی کار کند. در ذیل به برخی از ویژگی های سمعک های تجویز شده در مرکز سمعک پیروزی در شرق تهران اشاره شده است.

سمعک های این مجموعه همگی ضد آب بوده و هیچ گونه رطوبت و آب موجود در گوش، در آن نفوذ نکند.
باتری های استفاده شده در سمعک شنوایی مرکز پیروزی، دارای باتری های با جنس عالی هستند که دارای عمر بسیار بالایی نیز هستند.
سمعک های این مجموعه دارای تنوع بسیار بالایی هستند و برای بیمار با توجه به میزان مشکل، بهترین نوع سمعک تجویز می شود.
سمعک های این مجموعه، صدا را واضح تر و طبیعی تر کرده و صدا را بدون هر گونه نویز و اختلالی به گوش فرد گیرنده می رساند و در عین اینکار، صدا را نیز به خوبی تقویت می نماید.
سمعک های این مجموعه در محیط های پر سر و صدا، صدا را به خوبی به گوش شنونده می رسانند و از همه مهمتر اینکه، این سمعک ها دارای قابلیت فیلتر صدا بوده و صداهای مزاحم و اضافی اطراف را نیز فیلتر می نمایند.
برخی از سمعک های این مجموعه، با گوشی های تلفن همراه سازگاری دارند و به راحتی نیز قابل تنظیم شدن می باشند. البته باید دقت کنید که نوع سمعک را پزشک مشخص می کند، اما شما می توانید از وی بخواهید تا بهترین نوع سمعک را برای شما تجویز نماید.
قالب و به نوعی پوسته نامرئی سمعک باید به گونه ای باشد که شما در استفاده از آن، کاملا احساس راحتی داشته باشید. در واقع پس از مدتی استفاده از سمعک، شما باید آنقدر احساس راحتی داشته باشید که متوجه وجود سمعک در گوشتان نشوید. سمعک در گوش شما نباید باعث ایجاد احساس درد، ناراحتی و خونریزی شود. سمعک های این مجموعه نیز دارای همین ویژگی هستند و شما را به هیچ عنوان اذیت نخواهند کرد.
سمعک های موجود در این مجموعه، در برابر باد و گرد و غبار، مقاومت بالایی دارند.

 

چگونه یک سمعک شنوایی خوب را انتخاب کنیم؟

زمانی که شما به مرکز سمعک پیروزی در شرق تهران مراجعه می کنید، متخصص شنوایی سنجی این مجموعه با معاینه گوش های شما، می تواند بهترین نوع سمعک را برای شما تجویز نماید. متخصص شنوایی سنجی، با بررسی فاکتورهای مختلفی همچون میزان شنوایی، تست شنوایی و ...، می تواند سمعک مناسبی را برای شما انتخاب نماید. البته در انتخاب سمعک، سایر شرایط همچون محل کار و زندگی فرد، شرایط آب و هوایی زندگی وی و ... نیز باید در نظر گرفته شوند.

 

انواع سمعک در شرق تهران

 

نحوه دسترسی به مرکز سمعک پیروزی

دسترسی به مرکز سمعک پیروزی که در محدوده شرق تهران واقع شده است، بسیار ساده است. سمعک پیروزی در منطقه چهارصد دستگاه واقع شده است و شما می توانید به راحتی به آنجا مراجعه کنید. همچنین اگر در پیدا کردن آدرس این مجموعه مشکلی داشتید، می توانید با شماره های درج شده در سایت مرکز سمعک پیروزی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. با خرید سمعک شنوایی از سمعک پیروزی، طبیعی ترین و بهترین صداها را بشنوید. سمعک پیروزی برای راحتی حال مراجعین سمعک در جنوب تهران و جنوب شرقی تهران را نیز راه اندازی کرده است. 

مرکز 1: خیابان پیروزی بعد از امام علی ایستگاه چهار صد دستگاه جنب آزمایشگاه دکتر مهپور ساختمان پزشکان ۳۲۷ طبقه دوم واحد ۴- ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳
مرکز ۲: خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان نورصالحی، درمانگاه امام مجتبی طبقه سوم، کلینیک شنوایی و سمعک- ۰۹۳۸۳۴۶۷۱۱۳

 

پزشک متخصص گوش و حلق و بینی

 

خدمات کلینیک سمعک پیروزی

 

بیماران محترم می توانند جهت هماهنگی و تعیین وقت با شماره 09383467113 تماس حاصل فرمایند.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید