سمعک اتیکن

brand icon

کمپانی سمعک اتیکن (oticon) دانمارک با بیش از ۱۱۰ سال سابقه (تاسیس سال ۱۹۰۴) به عنوان بزرگترین تولید کننده سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده است. این کمپانی در حال حاضر با بیش از  ۸۰ نمایندگی در سراسر دنیا مشغول فعالیت است. مراکز تحقیقاتی کمپانی اتیکن همواره در ارائه نوآوری و تکنولوژی های به روز دنیا پیشرو بوده و همین امر باعث تولید اولین سمعک فول دیجیتال در سال ۱۹۹۱ توسط این کمپانی شده است.

 

معرفی سمعک های ۲۰۱۹ کمپانی اتیکن

سمعک های ۲۰۱۹ و به عبارتی آخرین مدل های موجود برای سمعک اتیکن دارای تکنولوژی منحصر به فرد پلتفرم Velox می باشد که ابتدا به توضیح در مورد این تکنولوژی می پردازیم.

 

سمعک اتیکن

 

پلتفرم پیشرفته  velox یک انقلاب و جهش بزرگ در عرضه محصولات سمعک و کمک شنوایی می باشد. ۱۱ هسته پردازشی این پلتفرم ,سرعت و کیفیت پردازشی بی نظیر را به آن می بخشد. تراشه این پلت فرم در ۹ لایه طراحی شده است و این قابلیت را دارد که بیش از ۵۰۰ میلیون دستور و هزار و ۲۰۰ میلیون پردازش را در ثانیه انجام دهد. در حالت استفاده از حداکثر ظرفیت پردازشی و استفاده از بیشترین قابلیت ارتباط با وسایل جانبی مصرف انرژی آن تنها ۳.۳ مmA است. در کنار تمام این موارد این پلتفرم نسبت به پردازنده نسل قبل اتیکن ۵۰ بار سریعتر عمل می کند.

 

ویژگی های پلتفرم Velox

۱- سیستم ارتباطی بلوتوثی: سیستم ارتباطی بلوتوثی ۲.۴ گیگاهرتز که سبب ایجاد یک ارتباط بیسیم مستقیم و بدون نیاز به وسیله حد واسط بین سمعک، تلفن همراه بیمار و دیگر وسایل مجهز به بلوتوث می گردد .تنظیم سمعک نیز به شکل کاملا بی سیم انجام می شود.

 

سمعک مدل اتیکن

 

۲- سیستم هدایتگر  open sound: این تکنولوژی با آنالیز مداوم محیط صوتی و متعادل سازی اصوات منابع مختلف سبب وضوح اصوات گفتاری و سرکوب اصوات مزاحم می گردد و نهایتاً به وسیله مقابله موثر با نویز، بیمار دسترسی کاملی را به تمامی اصوات محیط خود خواهد داشت.

 

 ویژگی های سمعک اتیکن

 

۳- تکنولوژی spatial sound lx: این تکنولوژی به معنای جهت یابی و دنبال کردن صدای گوینده که تمایل به شنیدن آن را داریم می باشد. این تکنولوژی ترکیبی از چند تکنولوژی پیشرفته است که اطلاعات فضایی بی نظیری را برای بیمار فراهم می کند تا به بهترین شکل به جهت یابی و شناسایی منبع سیگنال های صوتی بپردازد.

 

تکنولوژی سمعک اتیکن

 

۴- تکنولوژی you matic lx: این تکنولوژی میزان بهره تجویزی و عملکرد تکنولوژی های مختلف سمعک را بر اساس اولویت های شنیداری بیمار و درک گفتار او تطبیق می دهد. در واقع بیمار می تواند عملکرد سمعک خود را بر اساس نیازهای خود شخصی سازی کند و بیشترین میزان درک گفتار در محیط مورد نظر خود را داشته باشد.

 

سمعک دیجیتالی اتیکن

 

۵-تکنولوژی soft speech booster: این تکنولوژی باعث بهبود قابلیت درک اصوات آرام به میزان ۲۰ درصد می شود و اصوات آرام را برای افراد مبتلا به کم شنوایی قابل شنیدن می کند.

 

سمعک هوشمند اتیکن

 

۶- تکنولوژی speech rescue: این تکنولوژی در واقع قابل شنیدن کردن اصوات فرکانس بالا می باشد مانند صدا های "س" و"ش" که سبب افزایش درک گفتار می گردد. از دست دادن این اصوات سبب تاثیر منفی چشمگیر در درک مکالمات گفتاری می گردد .در این تکنولوژی با پدیده انتقال فرکانسی و انتقال آنها از مناطق مرده حلزون به فرکانس پایین تر باعث درک بهتر گفتار می شویم.

 

سمعک اتیکن پیروزی

 

7- تکنولوژی wind noise management: در این تکنولوژی با استفاده از یک روش سریع و دقیق تا بیش از ۳۰ دسیبل شدت نویز باد کاهش می یابد. بنابراین نویز باد به صورت موثر سرکوب می گردد و بیمار قادر است به راحتی به مکالمات روزمره بپردازد.

 

انواع سمعک اتیکن

 

۸- تکنولوژی feedback shield: این سیستم به وسیله دو میکروفون, فیدبک یا سوت سمعک را به سرعت و به شکل موثری از بین می برد. فیدبک صدایی آزار دهنده برای بیمار می باشد ولی در این تکنولوژی به خوبی مدیریت می شود و باعث بهبود کیفیت و درک گفتار خواهد شد.

 

تکنولوژی feedback sheild

 

۹- تکنولوژی tinnitus support: این تکنولوژی به منظور تسکین وزوز گوش در بیماران می باشد که در تمامی سمعک های نسل جدید اتیکن وجود دارد. در این تکنولوژی با استفاده از اصوات عریض باند و یا اصوات طبیعی مثل صدای دریا می توان وزوز گوش بیمار را آرام کرد و در واقع این تکنولوژی یک روش درمانی برای بیمار محسوب می شود. با استفاده از این تکنولوژی بیماران قادر خواهند بود تا سطح شدت اصوات تسکین دهنده را از طریق دکمه های کنترلر سمعک تنظیم کنند.

 

معرفی سمعک های جدید اتیکن با تکنولوژی Velox

همانطور که در جدول بالا مشاهده می شود سمعک های نسل جدید اتیکن در سه رده قابل ارائه می باشند:

 

سمعک اتیکن با تکنولوژی velox

 

۱- سمعک های پایه (Essential)

- سمعک Ria2

- سمعک Siya 2

۲- سمعک های پیشرفته (Advanced)

- سمعکSiya1

- سمعک opn3

۳- سمعک های عالی و فوق پیشرفته (Premium)

- سمعکopn 1

- سمعک opn 2

 

سمعک  Siya:

این خانواده از سمعک اتیکن که نسل جدید می باشند در مدل های مختلف از نامرئی تا سمعک پشت گوشی در انواع استاندارد و رسیور داخل کانال قابل سفارش می باشند.

 

سمعک های فوق پیشرفته اتیکن

 

سمعک siya آمپلی فایر قدرتمندی دارد که صدا را ۵۰ برابر سریعتر پردازش می کند بنابراین باعث وضوح بالای صدای گفتاری می شود. تمامی مشخصاتی که در تکنولوژی velox توضیح داده شد در این مدل سمعک وجود دارد.

این خانواده در دو ردهsiya 1  و  siya 2 قابل ارائه می باشند.

 

سمعک siya

 

در این خانواده از سمعک ها، مدل پشت گوشی رایت یا رسیور داخل کانال را می توان از طریق شارژر های مخصوص شارژ کرد و با تعویض در باتری به یک سمعک قابل شارژ تبدیل نمود و بیمار می تواند سمعک هایش را شبانه شارژ نماید و در طول روز از آن استفاده کند. همچنین در صورت نیاز می تواند از باتری های یکبار مصرف هم استفاده نماید.

 

ویژگی سمعک siya

 

سمعک بلوتوثی اتیکن

 

از دیگر ویژگی های این گروه می توان به اختصار به موارد زیر اشاره کرد:

- سیستم ارتباطی بلوتوثی ۲.۴ گیگا هرتز

- دارای ۴۸ کانال فرکانسی

- وضوح بسیار بالای صدا

- پهنای باند فرکانسی تا ۸ کیلو هرتز

- سیستم کاهنده نویز پیشرفته

- تراکم و تقویت دقیق صدا

- تمرکز سریع و واکنشی سمعک

- قابلیت شارژ باتری در مدل پشت گوشی از نوع رسیور داخل کانال

- مقاومت در برابر آب و گرد و غبار با استفاده از پوشش نانو

- قابلیت استفاده از کنترل از راه دور

- قابلیت استفاده از لوازم جانبی مثل تلویزیون به صورت کاملا بی سیم

 

سیستم ارتباطی بلوتوثی ۲.۴ گیگا هرتز در سمعکهای siya و opn:

تکنولوژی بلوتوثی ۲.۴ گیگاهرتز با انرژی پایین است که سمعک های خانواده siya و opn به آن مجهز هستند و توسط این تکنولوژی می توان سمعک  را به وسایل جانبی متصل نمود.

 

Tv Adapter

بیماران را قادر میسازد تا اصوات تلویزیون را با کیفیت استریو و به صورت مستقیم از سمعک دریافت کنند.

 

Connect  clip

بیماران با استفاده از این وسیله می تواند سمعک هایشان را تبدیل به یک هدفون بی سیم با کیفیت کرده و سیگنال های صوتی را از منابع متعدد دریافت کنند. همچنین این وسیله نقش ریموت کنترل را نیز برای آنها دارد.

 

Remote control

تنظیم ساده ولوم سمعک  ،تغییر برنامه ها و مدیریت منابع صوتی متصل به سمعک از جمله کارهایی است که می توانید با این وسیله انجام دهید.

 

Computer

بیماران می توانند با تبدیل سمعک خود به یک هدست بی سیم به سادگی با دیگر شبکه های اجتماعی چت کنند. برای استفاده از این قابلیت می توانند connect clip را با استفاده از بلوتوث به کامپیوتر خود متصل کنند.

 

Landline phone

به کمک محصولات جانبی اتیکن، بیماران حتی می توانند به تماس های تلفن ثابت نیز به صورت بی سیم پاسخ دهند. برای این کار می توانند phone adapter  را به تلفن ثابت وصل کرده و به کمک connect clip سیگنال های آن را از طریق سمعک دریافت کنند.

 

محصولات جانبی سمعک اتیکن

 

لوازم جانبی اتیکن

 

 

لوازم جانبی سمعک

 

سمعک opn:

 این خانواده از سمعک اتیکن نیز دارای تکنولوژی velox می باشند که قبلاً نیز به آن اشاره شده است. این گروه شامل تمامی مدلهای سمعک از سمعک های پشت گوشی استاندارد، سمعک های پشت گوشی با رسیور داخل کانال و سمعک های داخل گوشی و نامرئی می باشند.

 

سمعک اتیکن مدل opn

 

خانواده سمعک های opn در سه رده قابل ارائه هستند:

1 -opn1

2 -opn2

3 -opn3

 

خانواده سمعک opn

 

سمعک های پشت گوشی خانواده opn در چهار گروه وجود دارند:

1- سمعک opn  pp: سمعک پشت گوشی استاندارد با قالب می باشد که در عین کوچک بودن قدرت بالایی دارد و برای کم شنوایی های شدید تجویز می شود. این سمعک مجهز به تلگرام و نشانگر LED نیز می باشد. 

2- سمعک opn minirite: این نوع سمعک پشت گوشی با رسیور داخل کانال هست که ظاهری کوچک داشته و باتری ۳۱۲ در آن استفاده می شود.

3- سمعک opn minirite -R: این نوع سمعک پشت گوشی با رسیور داخل کانال می باشد و تفاوت آن با گروه قبل  قابلیت شارژ آن می باشد که می توان آن را با استفاده از باتری های قابل شارژ لیتیوم شارژ نمود.

 

4- سمعک opn minirite - T: این سمعک نیز از نوع پشت گوشی رسیور داخل کانال می باشد که مجهز به تله کویل و دکمه فشاری تغییر برنامه هست.

 

سمعک opn minirite

 

از دیگر ویژگی های فنی سمعک های opn می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- پهنای باند فرکانسی ۱۰ کیلو هرتز در گروه opn 1

- دارای ۶۴ کانال پردازش سیگنال

- دارای تکنولوژی کاهش نویز آنی

- تکنولوژی مدیریت نویز باد

- قابلیت اتصال به تمامی وسایل جانبی با تکنولوژی بلوتوثی ۲.۴ گیگا هرتز

- دارای مدار کنترل وزوز گوش بیمار

- تراکم و تقویت دقیق صدا

- دارای تمامی مشخصات تکنولوژی velox

 

معرفی محصولات اتیکن دارای تکنولوژی Brain hearing:

این تکنولوژی بر اساس بالاترین سطح تکنولوژی سمعک های وایرلس طراحی شده است و پلتفرم Inium sense در آنها به کار رفته است. قدرت پردازشی این سمعکها تا ۳۰ درصد افزایش یافته است. از دیگر ویژگی های این تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- درک بهتر گفتار آهسته در محیط های ساکت

- درک بهتر گفتار در محیط های شلوغ

- افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیط های مختلف

- ارائه صدای با کیفیت طبیعی بدون سوت یا فیدبک

- مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت و گرد و غبار

- ارتباط بی سیم با تلویزیون، تلفن و سایر وسایل که دارای بلوتوث میباشند.

 

سمعک های دارای تکنولوژی پلتفرم Inium sense:  

۱-سمعک Ria 2 pro

۲-سمعک Nera 2 pro

۳-سمعک Alta 2 pro

ویژگی منحصر به فرد این سمعک ها ظرافت و زیبایی و اندازه کوچک آنهاست و این ویژگی در کنار تکنولوژی و کیفیت صدای بی نظیر و همچنین قابلیت سازگاری با طیف وسیعی از وسایل جانبی این محصول را تبدیل به بهترین گزینه  برای ارائه به افراد کم شنوا ساخته است که زیبایی و کیفیت سمعک برای آنها از اهمیت فراوانی برخوردار است.

 

سمعک Ria 2:

این سمعک به کمک تکنولوژی پیشرفته خود در محیط های سخت شنیداری به بهترین شکل ممکن نیازهای بیمار را برآورده می کند و عملکرد خود را بر اساس اولویت های شنیداری بیمار تطبیق می دهد.

سمعک ria2

 

این گروه از سمعک ها، اشکال متنوع از سمعک های پشت گوشی استاندارد و سمعک پشت گوشی رسیور داخل کانال بسیار کوچک و ظریف و سمعک های داخل گوشی و نامرئی دارا می باشند.

 

اشکال متنوع سمعک

 

سمعک Alta 2:

- دارای تکنولوژی Brain hearing

- بهبود ۳۰ درصدی در کیفیت درک گفتا ر

- قدرت تفکیک بالای اصوات

- افزایش قابلیت توجه و تمرکز در محیط های مختلف

- درک بهتر گفتار در محیط های شلوغ

- دارای اشکال متنوع سمعک از پشت گوشی تا نامرئی

 

سمعک Alta

 

 

 

سمعک اتیکن مدا volta

 

سمعک  Nera 2:

- دارای تکنولوژی Brain hearing

- درک بهتر گفتار در محیط های مختلف

- افزایش قابلیت توجه و تمرکز در محیط های مختلف

- ارائه صدای با کیفیت بالا بدون فیدبک یا سوت

- دارای انواع مدلهای پشت گوشی و نامرئی

 

سمعک nera 2

 

سمعک های اوتیکن سوپرپاور و تخصصی کودکان:

بر اساس استاندارد شنوایی و سمعک در زمینه تجویز سمعک کودکان سمعک مناسب برای کودکان باید به گونه ای باشد که طیف وسیعی از سیگنال های گفتاری و دیگر سیگنال های صوتی به طور مداوم برای کودک قابل شنیدن گردد و در عین حال صدای خروجی سمعک راحت و ایمن باشد.

بر اساس این استاندارد سمعک مناسب برای کودکان می بایست از حداقل قابلیت های زیر برخوردار باشد:

- برای سازگاری با وسایل جانبی و پردازش دو گوشی به سیستم ارتباطی مجهز باشد.

- برای سازگاری با سیستم تلفن به تله کویل مجهز باشد.

- برای درب باتری مجهز به قفل باشد.

- دکمه های کنترلر روی سمعک قابلیت غیرفعال شدن داشته باشد.

- در برابر آب و گرد و غبار مقاوم باشد.

- به تکنولوژی تراکم دامنه مجهز باشد و از تعداد کانالهای قابل قبول برخوردار باشد.

- به سیستم مقابله با نویز مجهز باشد.

- به سیستم کاهنده نویز تطبیقی مجهز باشد تا در شرایط سخت شنیداری باعث بهبود نسبت سیگنال به نویز شود.

- از پهنای باند فرکانسی وسیعی برخوردار باشد.

- برای غلبه بر مناطق مرده حلزون مجهز به تکنولوژی انتقال فرکانسی باشد.

 

سمعک Sensei:

می توان گفت اولین سمعک تخصصی طراحی شده ویژه نوزادان و کودکان می باشد. سمعکهای خانواده sensei به صورت تخصصی برای خردسالان طراحی شده و برای این  طیف از افراد کم شنوا چندین ویژگی و تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد را دارا است.

 

سمعک کودک sensei

 

سمعک های این خانواده در دو گروه می باشند:

۱-سمعک sensei

۲-سمعک sensei  sp

 

 

سمعک اتیکن ویژه کودکان

 

از دیگر ویژگی های این خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- دارای تکنولوژی منحصر به فرد velox

- سیستم مقابله با فیدبک

- دارای نشانگر LED

- مناسب برای کم شنوایی های شدید و عمیق

 

سمعک Dynamo:

این سمعک یک محصول ظریف، زیبا و در عین حال قدرتمند می باشد که با هدف به حداکثر رساندن قدرت درک گفتار طراحی شده است. این سمعک بر اساس پلتفرم Inium sense و تکنولوژی brain hearing ساخته شده است.

 

سمعک dynamo

 

از دیگر ویژگی های سمعک های داینامو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- مجهز به سیستم مقابله با فیدبک

- مناسب برای کم شنوایی های شدید و عمیق

- دارای تکنولوژی انتقال فرکانسی

- دارای سیستم تراکمی تطبیقی

- سازگار با مجموعه متنوع از وسایل جانبی

 

سمعک داینامو

 

از دیگر مدلهای سمعک اتیکن که هم اکنون در بازار وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

سمعک Get:

سمعک Get یک سمعک دیجیتال می باشد که تکنولوژی مورد استفاده در آن تکنولوژی Rise است. از ویژگی های این سمعک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- دارای ۴ کانال پردازشی سیگنال

- دارای میکروفون دایرکشنال

- دارای مدل های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی

- دارای مدارات کاهنده نویز

- دارای مدارات کنترل فیدبک

- دارای ۴ برنامه شنیداری

- دارای تله کویل

 

سمعک get

 

سمعک Ino:

سمعک Ino یک سمعک کاملاً دیجیتال و هوشمند می باشد که  در گروه سمعک های تکنولوژی rise2صدا قرار می گیرد.

 

سمعک ino

 

از دیگر ویژگی های سمعک های این خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- دارای ۸ کانال پردازش سیگنال

- پهنای باند فرکانسی ۸ کیلو هرتز

- دارای تکنولوژی رسیور داخل کانال برای نوع پشت گوشی

- دارای میکروفون دایرکشنال

- دارای مدارات کاهنده نویز

- دارای مدار کنترل فیدبک

- دارای ۴ برنامه قابل شنیداری

- دارای تله کویل

معرفی سمعک های جدید ۲۰۲۰ اتیکن

سمعک Geno

 

سمعک های جدید اتیکن

 

کمپانی اتیکن جهت توسعه محصولات نسل چهارم خود به تازگی از محصولات خانواده Geno رونمایی کرده است. این خانواده از سمعک ها با کیفیت صوتی بی نظیر و سرعت بالای پردازش اصوات در محیط های پر سر و صدا تجربه شنیداری بی نظیری را برای بیماران فراهم آورده و نیازها و اولویت های آنها را به خوبی پوشش می دهد . محصولات این خانواده در دو سطح عملکردی ۱و ۲ و در رده های محصولات پایه و متوسط عرضه شده اند. این سمعک ها در مدل های مختلف پشت گوشی استاندارد، پشت گوشی قوی، پشت گوشی میکرو با رسیور داخل کانال، داخل گوشی و نامرئی قابل سفارش می باشند.


تکنولوژی محصولات Geno

- تکنولوژی free focus:
این تکنولوژی حالتهای مختلف جهت داری صدا را شامل می شود و به بیماران امکان تمرکز برروی منابع صوتی مختلف را میدهد.

- تکنولوژی Geno feedback:
این تکنولوژی ضمن پیشگیری و حذف فیدبک اطلاعات گفتاری را بدون ایجاد تداخل در محتوای آنها ، حفظ و در اختیار بیمار قرار می دهد.

- تکنولوژی you matic:
این تکنولوژی امکان فیتینگ سمعک هر بیمار را متناسب با نیازهای ارتباطی او فراهم می کند و این یعنی شخصی سازی هر فیتینگ حتی در کم شنوایی های مشابه.

- تکنولوژی binaural coordination:
جهت برقراری ارتباط بین دو سمعک می باشد.

همچنین این خانواده از سمعکها قابلیت اتصال به وسایل جانبی و تلفن همراه در تمامی مدل ها را دارا می باشند.

از دیگر ویژگی های عملکردی سمعک های Geno می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ویژگی جهت داری صدا
- همزمانی دو گوشی
_ ارتباط بین دو سمعک
- پهنای باند فرکانسی تا ۸ کیلو هرتز
- دارای ۱۵ کانال و باند فرکانسی
- سیستم ضد فیدبک قوی
- دارای حافظه ثبت اطلاعات

 

ویژگی های سمعک جدید اتیکن

 

تکنولوژی محصولات Geno

 

خرید سمعک اتیکن از سمعک پیروزی

 

تجویز سمعک اتیکن در سمعک پیروزی

 

خانواده جدید سمعک های Geno از کمپانی اتیکن دانمارک با دارا بودن تمامی مدل های سمعک و متناسب با هر میزان کم شنوایی پاسخگوی نیازهای بیماران هستند و از جدیدترین تکنولوژی ۲۰۲۰ سمعک ها برخوردار می باشند.

 

جدیدترین سمعک سوپر پاور اوتیکن

- سمعک اکسید XCEED

سمعک های قدرتمند خانواده اکسید در دو مدل SP با باتری ۱۳ و الترا پاور UP با باطری ۶۷۵ و در سه سطح عملکردی یک، دو و سه با تکیه بر پردازش های فوق سریع پلاتفرم پیشرفته VELOX و برخورداری از قابلیت های کلیدی تکنولوژی BRAIN HEARING بهترین تجربه شنیدن و لذت همزمان بهره مندی از یک سمعک مدرن با ۴۸ کانال پردازشی را در افراد با کم شنوایی شدید و عمیق امکان پذیر کرده است.

 

سمعک سوپر پاور اوتیکن

 

ویژگی های سمعک اکسید


از ویژگی های سمعک اکسید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- دارای ۴۸ کانال پردازش فرکانسی
- دسترسی به جزئیات سیگنال گفتاری با وضوح کامل
- تجربه شنیداری ۳۶۰ درجه
- قابلیت اتصال وایرلس بین دو سمعک
- اتصال با منابع صوتی مثل تلفن همراه
- دکمه های مجزا برای تنظیم صدا و برنامه ها
- تکنولوژی کنترل فیدبک

 

معرفی سمعک های Ruby

خانواده محصولات رابی در گروه سمعک های رده پایه کمپانی اتیکن است که در دو سطح عملکردی یک و دو با تکیه بر پردازش فوق سریع از پلتفرم velox s و برخوردار از ویژگی های پیشرفته ای مثل سیستم کنترل فیدبک پیشرفته جدید، قابلیت شارژ باتری و سیستم بلوتوثی ۲.۴ گیگاهرتز برای اتصال به گوشی می باشد.

این خانواده فقط شامل سمعک های پشت گوشی می باشد که در ۵ مدل اراده ارائه شده است:

۱- سمعک پشت گوشی استاندارد با قدرت پوشش تا ۸۵ دسی بل
۲-سمعک پشت گوشی پاور با پوشش تا ۱۰۵ دسی بل
۳- سمعک پشت گوشی mini rite
۴-  سمعک پشت گوشی minirite t که دارای تله کویل می باشد
۵-  سمعک پشت گوشی minirite r که قابل شارژ می باشد

 

سمعک Ruby

 

سمعک رابی اتیکن

 

از دیگر ویژگی های این خانواده دارا بودن سیستم مدیریت وزوزگوش، استاندارد ip68 و مقاومت در برابر گرد و خاک و آب می باشد. طراحی بی نظیر سمعک Ruby با بهره مندی از دگمه فشاری دوتایی امکان کنترل ولوم و تغییر برنامه های سمعک را آسان کرده است.

برای سفارش و تهیه سمعک اتیکن می توانید به سمعک پیروزی مراجعه کنید. کلینیک سمعک پیروزی با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات شنوایی در زمینه شنوایی سنجی کودکان، شنوایی سنجی بزرگسالان، انجام تست های غربالگری، مشاوره رایگان و ... فعالیت می کند. 

برندهای سمعک

سمعک سونیک

سمعک یونیترون

سمعک زیمنس

سمعک برنافن

سمعک فوناک

سمعک ویدکس

سمعک اتیکن

تازه های سمعک

نوروپاتی شنوایی یا اختلال طیف نوروپاتی

بیش شنوایی (هایپرآکوزیس) چیست؟ علائم و درمان

وزوز گوش و شیوع آن

سمعک کراس

پرسش و پاسخ

علی

سلام قیمت سمعکoticon Spirit Zest Plus چنده؟ و برای چند درصد شنوایی خوبه
۱۴۰۲/۰۵/۱۹
operator

اپراتور

سلام این سمعک تا ۷۰ درصد را پوشش داره الان موجود نیست ولی اگه باشه حدود ۸ تا ۹ تومن هست.
۱۴۰۲/۰۵/۱۹

غلامعلی نابغی

با سلام وادب وخسته نباشید جناب آقای دکتر بزرگوار از مطالب آموزنده و بسیار ، بسیار مفید حضرتعالی بینهایت سپاسگزارم و سپاسگزار و دعا گویم خواهم بود که حقیر راهنمایی بفرمائید سوال حقیر: چگونه می توان سمعکsyia1 را از سمعک Syria 2 تمیز و تشخیص داد(شکل ظاهری)؟ خداوند متعال از بزرگی وبزرگواریتان کم نفرمایند ان شاءالله و همیشه سربلندتان نگه بدارد ان شاءالله منتظر جواب مکتوب وپر مهر و محبت حضرتعالی هستم.ارادتمند غلامعلی نابغی
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
operator

اپراتور

سلام خدمت شما، از شکل ظاهری نوع سمعک مشخص نمی‌شود و فقط با اتصال سمعک به کامپیوتر مشخص می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۹

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید یا ایمیل صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-insta fast-call