bartry-6456-9093.png

ارائه باتری سمعک در شرق تهران به صورت رایگان

در کلینیک شنوایی سنجی کودکان و بزرگسالان سمعک پیروزی بیماران می‌ توانند از خدمات طلایی ارائه ۴ تا ۶ ماه باتری (باطری) رایگان برای سمعک خود استفاده نمایند.

 

آشنایی با باتری سمعک 

رایج ترین نوع باتری که در حال حاضر برای انواع سمعک ها استفاده می شود باتری روی - هوا (zinc-air) می باشد که برچسبی روی این باتری ها وجود دارد که به محض برداشته شدن آن باتری فعال می شود بنابراین به بیماران توصیه می‌شود که فقط هنگام استفاده از سمعک برچسب باتری را برداشته و آن را داخل سمعک خود قرار دهند در غیر این صورت باتری شروع به تخلیه شدن می‌ کند این باتری ها دارای دو سطح مثبت و منفی می باشند که بایستی از جهت درست و با راهنمایی ادیولوژیست داخل سمعک قرار داده شوند. هنگام خرید از باتری سمعک در شرق تهران تمامی توضیحات لازم داده می شود. 

 

باتری سمعک در شرق تهران

 

 قیمت باتری سمعک

 

توصیه می شود قبل از گذاشتن باطری داخل سمعک بعد از برداشتن برچسب به مدت یک دقیقه صبر کنید تا باتری کاملاً فعال شود و بعد آن را داخل سمعک قرار دهید باتری ها را در جای خشک و خنک قرار دهید و از قرار دادن باتری داخل یخچال خودداری نمایید.

توصیه می شود قبل از گذاشتن باطری داخل سمعک بعد از برداشتن برچسب به مدت یک دقیقه صبر کنید تا باتری کاملاً فعال شود و بعد آن را داخل سمعک قرار دهید باتری ها را در جای خشک و خنک قرار دهید و از قرار دادن باتری داخل یخچال خودداری نمایید.

 

انواع باتری سمعک

 

کوچکترین سایز باتری شماره ۱۰ می باشد که در سمعک های داخل گوشی کاربرد دارد و نسبت به سایر انواع باتری ها طول عمر کمتری دارند بزرگترین سایز باتری شماره ۶۷۵ می باشد که در سمعک های پشت گوشی قوی کاربرد داشته و بیشترین طول عمر را در باتری ها دارد باتری های ۱۳ و ۳۱۲ نیز بسته به نوع سمعک می‌تواند در سمعک های پشت گوشی و یا داخل گوشی استفاده شود.

 

tel:+989125077987 

 

نکات طلایی در افزایش طول عمر باتری

۱-  باز کردن درب سمعک هنگامی که از آن استفاده نمی کنید چون ماندن طولانی مدت باتری داخل سمعک باعث سولفاته شدن آن و خرابی باتری می شود.
2-  قرار دادن باتری در جای خشک و خنک
۳ -خارج نکردن باتری ها از داخل بسته بندی و در نتیجه تماس آن با اشیای فلزی که منجر به تخلیه باتری خواهد شد.
4-  بلافاصله بعد از کندن برچسب، باتری را داخل سمعک قرار ندهید و یک دقیقه صبر نمایید.

چنانچه با رعایت موارد فوق در باتری سمعک طول عمر باتری شما کم می باشد و یا زود تمام می شود ممکن است خرابی مربوط به سمعک شما باشد و بهتر است در این موارد با ادیولوژیست خود مشاوره نمایید.

 

عمر باتری های سمعک پیروزی

 

معرفی انواع برند باتری

در حال حاضر چندین برند باتری وجود دارد که در میان آنها می‌توان به برندهای ریوواک(Rayovac)؛ دوراسل (Duracell)؛ پاوروان (Power one)؛ زیمنس  (Seimense) اشاره کرد که از بهترین برندهای موجود در باتری می باشند.

 

انواع برند باتری سمعک

 

 باتری سمعک پیروزی

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک شنوایی سنجی در شرق تهران یا همان کلینیک سمعک پیروزی انواع باطری مورد نیاز برای سمعک خود را از برندهای معتبر تهیه نمایید تمامی این باتری ها دو سال تاریخ انقضا داشته و با خیال راحت می توانید برای مدت طولانی آن را نگهداری یا تهیه نمایید.

از خدمات طلایی سمعک پیروزی ارائه ۴ تا ۶ ماه باتری سمعک در شرق تهران به صورت رایگان برای آن دسته از بیماران می باشد که در کلینیک شنوایی پیروزی برای آنها سمعک تجویز شده است.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

ملنگ جعفری لک زایی
ملنگ جعفری لک زایی
۱۴۰۱/۱۰/۱۱

سلام سمعک دخترم ازنوع زیمنس پشت گوشی است

سمعک پیروزی
سمعک پیروزی
۱۴۰۱/۱۰/۱۱

سلام باتری ۱۳ استفاده میشود